Posted in Kanada, Po polsku

Nasz pierwszy krok w kierunku Dempster Highway

Jak napisał Ryszard Kapuściński: „podróż przecież nie zaczyna się w momencie kiedy ruszamy w drogę (…)”, tak więc właśnie dokonaliśmy pierwszego kroku w kierunku naszej przygody z Dempster Highway. 

Pomysł ten zaprzątał nam głowy już od jakiegoś czasu, ale naszym największym zmartwieniem była stara, wysłużona już Honda Accord, której stan mógłby nie sprostać zadaniu. Zwłaszcza, że ostatnio zaczęła pochłaniać coraz więcej pieniędzy na różnego rodzaju naprawy. Podjęliśmy więc decyzję, aby kupić pickupa i właśnie wczoraj zdecydowaliśmy się na jednego. Jest to 16-letni Ranger. Na pierwszy rzut oka, wygląda dosyć obskurnie. Przednia szyba jest mocno popękana, a karoseria w kilku miejscach jest nadgryziona rdzą. Nie przeszkadza nam to jednak jakoś specjalnie. Samochód był dosyć tani, a my nie mamy zamiaru martwić się o zarysowania podczas naszej przygody na Dempster Highway. Co najważniejsze, nasz Ranger działa dobrze, a większość  niezbędnych w nim napraw została zrobiona przez poprzedniego właściciela.

Czy wobec powyższego mogę powiedzieć, że nasza podróż na Dempster Hghway została rozpoczęta…?

2 thoughts on “Nasz pierwszy krok w kierunku Dempster Highway

    1. No to zobaczymy kto będzie pierwszy. Od tamtego postu plany się pozmieniały i w ciągu najbliższych 3 lat raczej nie zrobimy sobie przejażdżki po Dempster Highway. No chyba, że plany się znowu zmienią 🙂

      Like

Have any questions or comments?

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s